جوابیه

نمیدونم دلیل این حرفاتون چی بوده؟ اگه توی وب من هیچ نشونی از اعتقاداتم نیست دلیل نمیشه که به چیزی معتقد نیستم چه دلیلی داره که بیام بنویسم نمازم رو اول وقت خوندم یا تمام روزه هام رو گرفتم یا .... اصلا به بقیه چه ربطی داره من چه دینی دارم؟؟؟

اگه شما چهارساله ساکن قمی من یه کم بیشتر از شما اینجا زندگی کردم یه چیزی حدود سی سال! من اینجا متولد شدم و رشد کردم و خیلی چیزها رو بیشتر و بهتر از شما میدونم که معلوم نیست از کدوم ناکجا آبادی اومدی توی شهر من! و داری برای من ادعای تدین میکنی!

نمیدونم توی کدوم یک از پستهام اشاعه فحشا کردم یا تجمل گرایی داشتم یا اسراف کاری و ریا که شما همه اینا رو به من نسبت دادی؟!!!!!

شاید اونجایی که برای همسرم نوشتم که دوستش دارم و تمام عشق و دنیای منه! این به نظر شما فحشاست؟؟؟!!!!! اینکه آدم عشقش رو به همسرش بنویسه تا شاید یکی بخونه و اونم عشق توی وجودش ریشه بزنه و زندگی سردش گرم بشه! من از رابطه با نامحرم گفتم؟؟؟!!!!! من رابطه با جنس مخالف رو اشاعه دادم؟؟؟؟

من تجمل گرایی و اسراف رو ترویج کردم؟ شاید اون پستی رو که درباره مهمونی برادرشوهرم نوشتم خوندید؟  خوب این درسته که من دو مدل غذا درست کردم و دسر و سالاد و میوه و ..... اما اینم خوندید که من بارها مهمون خونه شون بودم و نتونسته بودم دعوتشون کنم و خواستم بگم شرایطش جور نشده که دعوتشون کنم و برام عزیزند آیا نوشتم که یه عالمه غذا درست کردم . همه ش رو دور ریختم یا توی کامنتها جواب دوستم رو دادم که به اندازه ای درست کردم که زیاد اضافه نیاد و همه اش رو طی روزهای بعد خوردیم.

نمیدونم شما تدین رو به چی میدونید؟ اینکه بیام کارهایی رو که میکنم جار بزنم و ریا کنم؟ این به نظر شما بهتر از گفتن دوستت دارم به همسرمه؟؟؟؟ الفاظی رو که شما توی کامنتهاتون به کار بردید و صفتهای ناروایی رو که به من و همسرم و خانواده ام نسبت دادید به قدری زشته که من توی خلوت خودم با خودم هم بکار نمیبرم و شما اینقدر راحت اون رو به من نسبت دادید آیا تدین اینه؟ اگه اینه پس من یه کافرم!!!!

تهمت زدن و شکستن دل یه آدم و ناراحت کردنش جز دین شماست؟ جار زدن و گفتن نماز خوندن و روزه گرفتن و عزاداری کردن که احتمالا ریا محسوب نمیشه؟ شاید ریا توی دین شما رواست؟!!!

دوست عزیز! وبلاگ من یه وب روزمره است که هیچ کاری با دین واعتقاد کسی ندارم و درباره اش نمینویسم شما هم اگه به نظرت اینجور وبلاگها مال آدمای .....(روم نمیشه لفظی رو که بکار بردید بنویسم!) و بیکاره لطفا نخون! نظر هم نده! برو دین خودت رو حفظ کن!!!

/ 15 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عسل بانو

چه آمایی پیدا میشه بخدا حالشون خرابه مردم خدا شفاشون بده واگذارش کن به خدا

مینا

آدمای حسود تو دنیای مجازی هم آدمو راحت نمیذارند.تنها جیزی که تو وبلاگت ندیدم تجمل گرایی و فحشا و چمیدونم این اراجیفی هست که طرف گفته.من از شما و نوشته هات و کمکهای خوبت کلی استفاده کردم.خدا ازشون نگذره که دل یه خانم محترم مهربون رو میشکونند.

محبوبه

واقعا منم با تمشک موافقم تو خیلی به ما با حرفات کمک میکنی و همیشه سعی کردی اگر جایی مشکل هست برطرف کنی من که واقعا ازت تشکر میکنم مهتاب جان و واقعا واسه اون خانوم متاسفم.

نلی

دیوونه بوده طرف بی خیالش خودمون رو عشقه[ماچ]

یعنی اگه چند نوع غذا و دسر درست کنی، بی خدایی!؟ بی خیال بابا! [متفکر]

موهبت تنهایی

خب مثل اینکه کامنت اولیم ثبت شد خداروشکر عجب آدمای بیکاری پیدامیشن بخدا منم دقیقا به همین خاطر و به خاطر همین مزاحمتها آدرس عوض کردم و بعدشم تصمیم گرفتم رمزی بنویسم من جای شما بودم کامنتشو آشکار میکردم و همونجا جوابشو میدادم [عصبانی]

میلاد

اون کسی که همچین کامنتی واسه شما گذاشته دوست داشته فکر شمارو درگیر خودش کنه که خب موفق هم شده . یعنی شما با گذاشتن این پست اونو به مقصودش رسوندید . کاش بی توجه بهش رد میشدید ... ... دیفنوکسیلاتها رو امحا کن . چون یک مخدره که بواسطه مرفینش باعث درمان اسهال میشه

z.s

سلام مهتاب خانم.راستش من پیام این خانم رو نخوندم.اما موضعی که شما گرفتی درسته. اتفاقا دین خودش به علاقه به همسر و ابراز علاقه مارو تشویق میکنه.نمیدونم شنیدی حدیثی رو که درباره گفتن کلمه دوستت دارم به همسر چقدر تاکید کرده یا نه.درباه تجمل اینها هم من اصلا از مطالب دیگه ی شما اطلاعی ندارم. فقط خواستم بگم که اسلام با این جور برخورد شدیدا مخالفه و این حرف حرف اسلام نیست. آدم بایدبه خودش نگاه کنه و رفتاراش رو با دین خدا بسنجه و ببینه چقدر فرق میکنه حالا در هر موردی ... باید تعریف اسلام از تجمل رو درست فهمید و بررسی کرد و با رفتار هاش تطبیق داد و عاقلانه اونارو کنار گذاشت.نه بدون هر اطلاع به دیگران تهمت زدن.. التماس دعا

بهناز

عجب پس این آدما اینجا هم میان. اتفاقا سر پست آشنایی من با همسرم بود که بدترین نوع کامنت این مدلی رو گرفتم. خانم مثلا متدینی به اسم یکی دیگه برای من کامنت گذاشته بود و انواع فحش و دری وری رو که گفته بود هیچ آرزوی مرگ همسرم رو کرده بود. فکر کن چقدر یکی باید مریض باشه چقدر باید درونش عقده ونفرت باشه که چون من نوشتم که اول دوست بودیم و.... بیاد همچی چیزی بگه! ولی کلا چیزی نگفتم چون این دقیقا همون حرکتیه که این آدمای مریض میخوان باید بهشون بی اعتنایی کرد تو هم بی خیال این آدما خودتو وبلاگتو زندگیتو عشقه مهتاب چونم[ماچ][ماچ]

همسری

خودتو ناراحت نکن عزیز دلم، قبلا بهت گفتم، بعضی ها انسان نیستن، انسان نما هستن، اگر موردی پیش بیاد که با تفکرشون هماهنگ نباشه اون چهره ی غیر انسان بودنشون نمایان میشه. امر به معروف و نهی از منکر دستور دینه، ولی اگر با جمله های توهین آمیز باشه،فقط بی احترامیه و در آخرت اون شخص مدیونه و باید جواب بده. خوشحالم از منش و فهم بالایی که داری و خوشحالم که همسری چون تو دارم.