بانوی پاییز
قالب وبلاگ

این سه تا کاری که براتون گذاشتم یه اتفاقی براشون افتاد که براتون میگم!


خونه جدید ما یه پاسیو داره که ازش بعنوان انباری استفاده کردیم و کارتنهای وسایلمون رو توش گذاشتیم تا سر صبر وسایلش رو خالی کنم. یکی از این کارتنها وسایل نقاشی من توش بود شامل کاغذ نقاشی  A3 و A4 با جنس بسیار مرغوب که این روزها به اسونی پیدا نمیشه و قیمتشون همپای طلاس! و کاغذهای روغنی برای کار راپید مدادرنگی و پاستل گچی و ... خلاصه بیشتر وسایل کارم. چند تا از نقاشیهام هم که قاب نداشتن رو گذاشتم ته این کارتن که صاف بمونن و بهشون فشار نیاد که نشکنن.

کولرگازی هم تازه نصب کردیم و شلنگ آبش رو گذاشته بودیم توی پاسیو!!!! تا ته خط رفتید نه؟؟؟؟!!!!! 

چشمتون روز بد نبینه! چندتا کارتن اونجا بود که آب فقط رفته بود زیر کارتن وسایل من که از قضا نقاشیهامم تهش بود! هیچی خراب نشد غیر از این چندتا نقاشی بینوای من! از شدت ناراحتی دستام می لرزید و بی اختیار اشک میریختم! قلبم پاره پاره شد!!!! من عاشق نقاشیهامم!حتی زشت ترینشون!

اینکه هنرمندها میگن کارمون مثل بچه مون می مونه واقعا درسته! حالا من که ادعایی ندارم که هنرمندم من هنر بندم!!! اما واقعا همین کارای کوچولو و پیش پا افتاده مو دوست دارم وخصوصا اونایی رو که موقع هنرآموزیم کشیدم. وقتی دیدم رنگ زرد حاصل از آب کارتن نقاشیهامو خراب کرده غصه دار شدم!

این کار پروانه از همون کاراییه که موقع هنرآموزیم کشیدم. علاوه بر رنگ زردی که تمامش رو گرفت اون پروانه کوچیکه پایینی هم پاره شد ! حالا خوبه که جنس کاغذها مرغوب بود و زیاد داغون نشدن و یه جنازه ای از کارام باقی مونده وگرنه من چه می کردم؟؟؟؟!!!!!

عکس چندتا از کارامو وقتی سالم بودن دارم اما چندتاشونو ندارم!

 

 

این یکی کاغذش کلا زرد شد و چروک خورد!

عکسش ی کم بد افتاده نمیدونم چرا!!!

 

این کار گل رز هم زرد و بیقواره شد !

 

یه کار کوچولو داشتم که اونم با مدادرنگی بود دو تا گل شیپوری. ازش عکس ندارم که بذارم

مقداری مقوای خام داشتم که همه رو لوله کرده بودم و توی یه نایلون دسته دار بزرگ گذاشته بودم گوشه پاسیو روز بعد فاجعه نگاه کردم بهش دیدم زیر اونم خیسه مقواها رو یکی یکی بیرون کشیدم و دیدم سالمن داشتم نفس راحتی میکشیدم که دیدم ای دل غافل! یه گوشه اش سوراخ بوده و آب رفته توش! و درست در همون قسمت چندتا از کارای گواشم رو لوله کرده بودم و گذاشته بودم! شانس رو میبینید؟؟؟!!! یکیشون که کلا داغون شده بود یکی دیگه اش که یه منظره بود کمی خراب شده بود!

کاریست که شده اما بسیار غمگینمان کرد!!!!!

[ ۱۳٩٢/٤/۳۱ ] [ ٢:٠٤ ‎ق.ظ ] [ مهتاب ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

-گر مذهب مردمان عاقل داری یک دوست بسنده کن که یک دل داری زن، متاهل، ساکن قم ، لیسانس زیست شناسی، هنربند!!!
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
امکانات وب