بانوی پاییز
قالب وبلاگ

قابل توجه خانمهای در شرف عروسی!!!


1 - یک ماه قبل از مراسم خوردن مولتی ویتامین را با نظر دکتر شروع کنید. البته خوردن قرص های zinc(روی) هم به درخشندگی مو و براق شدن ناخن تان کمک می کند. در ضمن این عنصر برای پوست خیلی لازم است.

2 - در این ماه سعی کنید با تمام استرسی که برای حجم زیاد کار برایتان پیش می آید کنار بیایید و هر شب سر ساعت 11 بخوابید. کم خوابی اغلب پوست را خراب می کند و در کنار استرس زیاد، باعث زدن تبخال و جوش می شود. پس مراقب خودتان و نگرانی هایتان باشید. (این یکی خیلی مهمه کم خوابی و یا بد خوابی پوست رو داغون میکنه مواظب باشید.)

3 - اگر قسمت هایی از پوستتان سفیدی و لطافت لازم را ندارد بهترین فرصت است که شروع کنید با کرم های لایه بردار این نواحی را لایه برداری کنید تا پوست جدیدی جای آن پوست مرده، ضخیم و سیاه بگیرد. این نواحی اگر به این شکل بمانند زیبایی لباس را در تنتان می گیرند. البته باید گفت در آرایشگاهها هم خدماتی جهت لایه برداری این نواحی در نظر می گیرند. (اگه یه کم ایراد داره زیاد مهم نیست اینقدر کرم مالی میکنن آدمو که چیزی معلوم نمیشه.)

4 - آب زیاد بنوشید. نوشیدن آب به مقدار زیاد باعث می شود هم پوست هیدراته یا آب رسانی شود هم اینکه سموم از بدنتان دفع شود و پوست شفافی پیدا کنید.

5 - در این یک ماه از لوازم آرایشی مخصوصا کرم پودر کمتر استفاده کنید. بگذارید منافذ پوست به پوست هوارسانی کنند. (از رژ لب هم کمتر استفاده کنید و بیشتر سعی کنید با کرمهای ویتامینه مخصوص لب استفاده کنید تا پوست لبهاتون صاف  بشه.)

6 - اگر قبل از عروسی موهایتان را زیاد رنگ کرده اید و حسابی سوخته است، آن ها را کراتینه کنید. این کار را به آرایشگر خود بسپارید و سعی نکنید خودتان انجام دهید.

7 - پوست خود را آب رسانی کنید. علاوه بر نوشیدن آب می توانید این نکته را هم برای خوابیدن آرایش روی صورتتان در شب عروسی انجام دهید. برای این کار از ماسک های طبیعی میوه و یا از کرم های آب رسانی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.

8 - به عنوان نکته آخر باید یادآور شد که برای یک شب زیبا شدن هر بلایی سر خود و پوستتان نیاورید و حداقل خود را به آرایشگاهی بسپارید که نمونه کارش را یا خودتان دیده اید یا بستگان نزدیکتان تعریف کرده اند.

منبع : سیمرغ 

(بعد از عروسی هم همون شب سعی کنید آرایشتون رو پاک کنید و با اون آرایش سنگین نخوابید کرمهای گریم پوست رو خراب میکنن. البته من با همون آرایش خوابیدم فقط سیخ پیخ های توی موهامو در آوردم و بازش کردم حتی مژه مصنوعیمم جدا نکردم از بس خسته بودم فقط یه ملحفه انداختم روی تخت که کرم صورت و بدنم به جایی مالیده نشه! یکی دو تا جوش مهمونم شد!!!!)

[ ۱۳٩٢/۳/٢٩ ] [ ۸:٢٧ ‎ق.ظ ] [ مهتاب ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

-گر مذهب مردمان عاقل داری یک دوست بسنده کن که یک دل داری زن، متاهل، ساکن قم ، لیسانس زیست شناسی، هنربند!!!
نويسندگان
لینک دوستان
موضوعات وب
امکانات وب